KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029211
nr 1502 9211
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, rökande man. Olja på duk, 37x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:13:58
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.100 kr